Country / Location: Germany RTSH dominated the Albanian broadcasting field up to the mid-1990s, a period when privately owned radio and TV stations started to occupy the vast empty Albanian frequencies. Ai tha... Një person 57-vjeçar nga Kriva Pallanka u lëndua derisa ka kryer punë ndërtimore në një ndërtesë në ndërtim në rrugën “Bosnjë e Hercegovina” në... https://www.youtube.com/watch?v=EyleIRbNtKg The headquarters is located in Garbsen, Lower Saxony.Watch live stream on tvhike.com. Radio 21 - Albania - Listen to free internet radio, news, sports, music, and podcasts. Language: German views Follow the latest stories Live on channelstv.com . Virgin Radio România este un post național de radio cu acoperire în aproape toate orașele țării. Watch Radio 21 Tv Live. Das Musikfernsehen ist endlich zurück! TV21 nga... Në Kuvendin e Kosovës ka nisur votimi i deputetëve për zgjedhjen e presidentit të Kosovës. Sipas tij, kontaktet dhe bisedat edhe... Radhë të gjata makinash presin në pikëkalimin kufitar Bllacë, për të hyrë nga Kosova në Maqedoninë e Veriut. Pasi dje ishte regjistruar numri rekord i rasteve të vdekjes për 24 orë, gjithsej 50 shkaku i ndërlikimeve me Covid-19, ministri i Shëndetësisë, Venko... https://youtu.be/4roEow0OpvM ... See our help/FAQ section for info and tips on how to listen to live streaming radio online. Listen to free internet radio, news, sports, music, and podcasts. RTV21-Radio and Television 21 is a radio and TV broadcaster operating in Kosovo since 1998. January 2, 2021, 167  Në prill dhe maj pritet vaksinimi të shkojë pa ndërprerje, tha Filipçe në ClickPlus. The station has the exclusive rights to broadcast live football matches from the Spanish championship La Liga. Bullgaria nesër voton për të zgjedhur përbërjen e 45 të Kuvendit Popullor. Stream live CNN, FOX News Radio, and MSNBC. Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Maqedoni Desk-30/03/2021 21:50 0. Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi, shprehet i bindur se këtë javë do të  gjendet zgjidhje për pakon e 5 ekonomike. 6.895 kandidatë nga 30 parti dhe koalicione garojnë për 240 vende në... Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski u takua me përfaqësuesit e iniciativës “Nuk e hap derën”, e cila angazhohet për shtyrje të regjistrimit. 2,493 were here. Bester ROCK 'N POP auf dem Big Screen: RADIO 21 TV ist Deutschlands erstes 24-Stunden-Radio-Fernsehen! RADIO 21 TV Fire TV App Mit der RADIO 21 TV Fire TV App kommt bester ROCK ’N POP auf Deinen Fernseher. RTV 21 Live, shiko radio televizionin 21 ne shqip. Prokuroria i ka akuzuar për dhunë... Jordan Kamçev, në seancën e sotme gjyqësore kërkoi të përjashtohet nga roli i dëshmitarit në rastin për “Lidhjen Ndërkombëtare”. Radio-Zu broadcast 24hours various kind of latest Romanian Hip-Hop, Dance, Electronic music. Virgin Radio Romania (Radio 21) este un post național românesc de radio cu acoperire în aproape toate orașele țării - radio cu muzica dance, populara, folk, rock, stiri, concursuri, emisiuni. views Radio 21 - Statie de distractie Este postul de radio care difuzeaza cele mai tari hituri ale momentului, este vocea ascultata de publicul tanar atunci cand vine vorba de muzica. views Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Live Stream / Video: LIVE/ VOD February 1, 2021, 211  RADIO 21 präsentiert: Eisbrecher Fr. The main central mission of the FM 21 occupies with listening of audience on everyday schedule. Nuk do të mbështesin regjistrimin, nëse s’është sipas “Eurostat-it”, Lëndohet një punëtor, duke punuar në një ndërtesë në Shkup. views Njoftohuni nga afër me lajmet më të fundit dhe më të sakta në Kosovë nga RTV21. January 2, 2021, 298  Për postin e presidentit... Presidenti i Kinës Xi Jinping bëri thirrje të premten për ndjekjen e rrugës së zhvillimit të gjelbër dhe për... Ka filluar seanca e Kuvendit për zgjedhjen e Presidentit të Kosovës. views January 7, 2021, 158  RADIO 21 TV Live: RADIO 21 TV is an online television channel that offers rock and pop music videos, as well as news, weather, and traffic information. 14.08.2021 | 18:00 Uhr Rammelsberg - Goslar Genre: Music (Rock, Pop, etc.) Catch up on your favourite BBC radio show from your favourite DJ right here, whenever you like. Kërkesën e tij, Kamçevi e... Agjencia për Siguri Nacionale ka treguar se pse ka kërkuar paraburgimin e biznesmenit Orçe Kamçev. It is owned and operated by Radio 21, a regional radio station serving Lower Saxony and Bremen. Për postin e presidentit kandidojnë Vjosa Osmani dhe... Deputetët kanë filluar të zënë vendet në sallën e Kuvendit, ku për pak çaste pritet të fillojë seanca për... Deputeti i LVV-së, Artan Abrashi, tha se shumë shpejt do të fillojë seanca. Höre RADIO 21 jederzeit im Web. Wie früher in besten MTV-Zeiten gibt es bei RADIO 21 TV die Musikvideos der Giganten des Rock! Emisiuni. Channels Television Live Stream In Bucuresti, emite pe frecventa 100,2 Mhz. Bitrate: High Solltest du einen Pop-Up-Blocker benutzen, muss dieser ausgeschaltet werden, da … Live LIVE RTV 21 LIVE. views The headquarters is located in Garbsen, Lower Saxony. Bekteshi thotë se janë të gatshëm për të diskutuar, Bekteshi i bindur se këtë javë gjendet zgjidhje për pakon e 5 ekonomike, Të rritur dhe të rinj, meshkuj dhe femra, kolona të gjata për ta blerë albumin “Panini” për Euro 2020, Liverpool-it i kthehet lojtari kryesor i sulmit, Haaland i vendosur, Dortmund do 150 milion €, Kampioni Shaban Tërstena mposhti Covid-19, Mediat botërore reagojnë pas skandalit të televizionit publik spanjoll me Kosovën, Graniti dhe Taulanti dhuratë luksoze për babain e tyre. Shaban Veseli, Behar Dalipi dhe Besart Kalisi, pjesëmarrës në protestën për “Monstrën” dënohen me nga 1 vit burg. Prishtine Kosovo, Serbia ... We'll send you the latest on TV and Radio playing all over the world. Në... https://youtu.be/QmnFm3CSGhs RADIO 21 TVis an online television channel that offers rock and pop music videos, as well as news, weather, and traffic information. Free HD Movies and TV; Broadcast Now; Login; Sign Up; TikiLIVE Home » Channels » Lifestyle » RTV 21 LIVE. TV Information Your email address will not be published. Baga un comentariu cu ce nebunii vrei sa mai facem la Radio 21, in Statie de Distractie! 12.11.2021 | 20:00 Uhr Swiss Life Hall - Hannover Miner's Rock Open Air 2021: Völkerball Sa. views January 4, 2021. RTV21 është medium lider në Kosovë i cili prodhon dhe distribuon përmbajtje informative, edukative dhe argëtuese. Protesta për rastet e montuara gjyqësore! Rexhepi kërkon nga Xhaferi ta rregullojë parkingun! RADIO 21 präsentiert euch Europas einziges Rockfernsehen! Plus 100,000 AM/FM radio stations featuring music, news, … Nur bei uns könnt ihr Guns N' Roses, AC/DC, Nirvana und Co. nicht nur hören, sondern auch sehen! Required fields are marked *. “Kërkojnë lirimin e të burgosurve”, Filipçe: Do të presim deri në javën e ardhshme! About RADIO 21 TV. Show more The headquarters is located in Garbsen, Lower Saxony. Non Stop Virgin Radio Romania … Es öffnet sich ein neues Fenster. admin Watch RADIO 21 - bester ROCK 'N POP's RADIO 21 TV on Livestream.com. Hear Sean Live 3-6PM ET & playback 24/7. Klicke einfach auf diesen Link. Get The App. Osmani: Nga e hëna nisim me dinamikë të re komunikimi me Sofjen, Kolonë kilometrike në Bllacë, bie sistemi për evidentim elektronik kufitar, Kosovë, nis votimi i deputetëve për zgjedhjen e presidentit, Xi Jinping bën thirrje për ndjekjen e rrugës së zhvillimit të gjelbër, LIVE/ Filloi seanca për zgjedhjen e Presidentit, Seanca për Presidentin, ka nisur hyrja e deputetëve në sallën e Kuvendit, ​Abrashi: Kemi besim që sonte do të zgjedhet presidenti, 50 viktima dhe 1.320 të infektuar me virusin korona, Filloi vaksinimi në Kërçovë, vaksinohen personat mbi 77-vjeç, të moshuarit të kënaqur, Policët, armata dhe kategoritë tjera të rrezikuara do të vaksinohen me Sputnik, tha Filipçe, AstraZeneca do të rekomandohet edhe për të rinjtë, por presim qëndrimin e EMA-s, tha Filipçe, MPB-ja kumton shkeljet për orën policore dhe maskat, Zaev pret ekstradimin e Ismailoviqit nga Kosova, Mickoski pas takimit me iniciativën “nuk e hap derën”! Shiko RTV 21 Live ne kualitetin HD, shikim te kendshem. Feedback Wie früher in besten MTV-Zeiten gibt es bei RADIO 21 TV die Musikvideos der Giganten des Rock! Ka dështuar edhe përsëritja e raundit të parë për votimin e presidentit të vendit. Lajmet më të fundit nga skena politike, ekonomike, sociale dhe kulturore e Kosovës dhe rajonit. Radio Televizioni 21 - RTV21 ofron lajme e fundit nga politika, ekonomia, showbizi, kultura dhe sporti. 1083  Zejdi nuk lëshon pe! Dazu stündlich unsere Konzert-Kracher und aktuelle Titel aus den Rock und Alternative Charts. Clipuri in mare fel pe noul canal de YouTube Oficial Radio 21! În 9 ianuarie 2017, Radio 21 devine Virgin Radio România, intrând astfel în portofoliul de brand-uri Virgin Group. views It is owned and operated by Radio 21, a regional radio station serving Lower Saxony and Bremen. January 16, 2021, 304  Radio Zu is a one of the most famous online radio station on Romania. January 28, 2021, 180  views Stream live CNN, FOX News Radio, and MSNBC. Television in Albania was first introduced in 1960. No Comments, RADIO 21 TV Live: RADIO 21 TV is an online television channel that offers rock and pop music videos, as well as news, weather, and traffic information. Plus 100,000 AM/FM radio stations featuring music, news, and local sports talk. Ai shtoi se opozita... Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi, pasi alarmoi për bllokadën e opozitës në Kuvend, shprehu bindjen se gjatë kësaj jave do të gjendet zgjidhje për... Në vend të vaksinimit, vetëm simulim! Radio 21 RTV 100.2 Prishtine Kosovo, News radio. January 2, 2021, 143  “Do të ketë vetëm ndryshime teknike, jo strukturore”, MPB për TV21: Presim ekstradimin e Afrim Ismailoviq, 12 persona dënohen se nuk e kanë respektuar orën policore, 45 humbje jete dhe 1.394 të infektuar me Covid-19, Zgjedhjet në Bullgari, shpresë për Maqedoninë! Listen without limits with BBC Sounds. It is owned and operated by Radio 21, a regional radio station serving Lower Saxony and Bremen. Listen Radio 21 100.2 Live Online Streaming from Bucuresti city Romania, Radio 21 FM got the top ranked music transmissions and liberal with the energetic and informative programs. Germany OnlineTv LiveTv Radio 21 TV - Livestreamlinks.net. Ismailioviq ishte në arrati në Kosovë që nga viti 2012. February 10, 2021 views Filipçe: Ka raste me pasqyrë klinike që mjekët si kanë para ndonjëherë, Zaev-Mickoski, është biseduar edhe për metodologjinë! TV21 nga zyrtarë të këtij pikëkalimi, jozyrtarisht... Nga Ministria e Shëndetësisë, informojnë se gjatë 24 orëve të fundit nga 4.920 testime të realizuara, 1.394 persona kanë rezultuar pozitivë me virusin korona.... https://youtu.be/DKeIantvk4o January 19, 2021, 154  Radio 21 Live PROGRAME : Stație de distracție , Muzica Ta , Extravaganza 21 , EURO HOT 40 , 21 Drive Time , Stație de distracție , 21 in The Mix , 21 Hits , Hit Super 50 , 21 top 40, 21 top 50 , Dimineata-n Mare Fel cu Bogdan si Shurubel DJ s : Cristi Stanciu , Manuel Dinculescu , DJ Optick , Andreea Remețan , Liviu Hodor , DJ Andi , Nicoleta Creciunesc , Vali Barbulescu January 7, 2021, 164  RADIO 21 – das ist bester ROCK ‘N POP aus den 70ern, 80er, 90ern, 00ern und von heute. Ehrliche, echte und handgemachte Musik von den Giganten des Rock: AC/DC, Pink Floyd, Metallica, Genesis, Guns N‘ Roses, Queen, Nirvana, U2, The Rolling Stones, Bryan Adams uvm. Në votim kanë marrë pjesë... Radhë të gjata makinash presin në pikëkalimin kufitar Bllacë, për të hyrë nga Kosova në Maqedoninë e Veriut. Headquarters: Garbsen, Lower Saxony, Your email address will not be published. Tags: live, rtv, 21: Category: Lifestyle: Views: 35985: Share this page. RTV 21 LIVE Rating: 0 ratings. Radio 21 TV is an Internet Radio station broadcasting from Seoul, South Korea, provides Korean Talk, Music and Entertainment Programs. Njoftojnë, se deri te Prokuroria Publike kanë dorëzuar informacion për... Paga minimale ende nuk është dinjitoze dhe kur kushtet ekonomike do të jenë të mira do të punojmë ta rrisim edhe deri 18.000 denarë,... https://youtu.be/3Qf9tmntrDs Website: RADIO 21TV Personat nën 60 vjeç të mos e marrin dozën e dytë të vaksinës Astra Zeneka, Nga 1 vit burg për 3 protestuesit e “Monstrës”, avokatët do ta ankimojnë vendimin, Kamçevi nga “Shutka” sillet në Gjykatë, dëshmon kundër Boki-13, ASN-ja tregon se pse kërkoi paraburgimin e Kamçevit, Bytyqi: Do të punojmë ta rrisim pagën minimale në 18.000 denarë, 4500 amendamente për bllokimin e pakos ekonomike! Nur bei uns könnt ihr Guns N' Roses, AC/DC, Nirvana und Co. nicht nur hören, sondern auch sehen! Pas një aksident-trafiku në Prishtinë, është arrestuar Afrim Ismailoviq, i dënuar në rastin “Monstra”. The fundamental music g